Wypożyczalnia sprzętu do wspinaczki

wypożyczalnia sprzętu do wspinaczki

Wypożyczalnia sprzętu do wspinaczki

W naszym Klubie funkcjonuje,
dla uczestników naszych wyjazdów jak i dla klientów indywidualnych,
wypożyczalnia sprzętu wspinaczkowego.

Do dyspozycji mamy kaski wspinaczkowe, uprzęże do wspinaczki oraz dedykowane do dróg typu via ferrata i do ścianek wspinaczkowych, lonże na via ferraty z systemem pochłaniania energii, czekany do turystyki lodowcowej jak i do wspinaczki w lodzie, raki do turystyki i wspinaczki, karabinki i ekspresy.

Wszystkie sprzęty pochodzą od sprawdzonych i renomowanych firm : Petzl, Grivel, Ocun, Climbing Technology i Black Diamond.

Pomagamy i doradzamy również w doborze sprzętu do wspinania, turystyki jak i do wypraw. Każdy z uczestników naszych wyjazdów może liczyć na profesjonalne doractwo i dobranie odpowiedniego sprzętu. W zależności od umiejętności, celów górskich czy wspinaczkowych, przy dzisiejszej technologii i różnorodności dostępnych na rynku produktów sprawa ta nie zawsze jest taka prosta, jak na początku może się wydawać. Ważne jest jednak, aby korzystać ze sprawdzonych producentów, których wyroby od lat cieszą się powodzeniem i zostały przetestowane w górskich warunkach. W końcu niejednokrotnie od tego zależą nasze bezpieczeństwo i komfort.

W praktyce naszej wiele razy źle dobrane buty czy odzież decydowały o powodzeniu akcji górskiej dlatego doradzamy, podpowiadamy jakie modele czy wyroby wybierać aby w trakcie wyjazdu czy wyprawy cieszyć się doznaniami górskimi a nie martwić o otarcia czy rany.